BAGY A ZIP BAGY

ORIGINÁLNÍ BAGY A TAŠKY PŘÍMO NA PŘÁNÍ

Originální vaky na záda vyrábím v různých stylech a provedeních dle vašeho přání. Vyberte si vzhled, zadejte základní barvy a požadavky a vytvořím vám ho na míru. 

Prohlédněte si fotogalerii bagů i batohů a a tašek nechte se inspirovat.

U produktů MOOBA jde výhradně o ruční práci a díky tomu se jedná o vždy originální výrobek. Jednotlivé výrobky se mohou mírně lišit velikostí, uvedený rozměr je přibližný.

 

DĚTSKÉ BAGY

Vzory a typy dětských bagů nemají hranice. Rádi byste na svém vaku zvířátkové motivy, ručně malovaný obrázek na přání nebo jasné barvy? Vyberte si vzhled, zadejte základní  požadavky a vytvořím vám ho na míru. 

Stylový a praktický vak na záda skvěle poslouží na sport, cestování, do školy i školky. Malým uživatelům je navíc dokonale přizpůsoben promyšlenými detaily. Dětské vaky mají podšívku a karabinku na klíče. Rozměr se přizpůsobuje věku/velikosti dítěte. Uzavírání bagu se provádí klasicky stažením provázků, zvládnou to tedy i naši nejmenší.

Bagy pro děti doporučuji doplnit o poutko na sepnutí šňůr. Díky této vychytávce nebude batůžek padat dětem z ramínek. Poutko je na suchý zip, snadno se zapíná i rozepíná. Děti to zvládnou krásně samy. Bagy jsou velmi lehké a praktické, snadno se přizpůsobí každé postavě.

Ceny 850-1000 Kč dle náročnosti

ZAŠLETE MI VAŠI OBJEDNÁVKU 

 

DÁMSKÉ BAGY

Stylové dámské bagy se skvěle hodí na cestování, sport, do práce i na procházku s dětmi.  

Bagy šiji z kvalitních a pevných látek, koženky i pravé kůže. Materiály vybírám tak, aby vak opravdu vydržel. U každého je samozřejmostí vnitřní podšívka s kapsou na zip, kam uložíte mobil i drobnosti, a poutko s karabinkou, kterou oceníte nejen na připnutí klíčů.Dámské vaky vyrábím v různých stylech a provedeních o rozměru cca 37 x 43 cm. 

Ceny 850-1000 Kč dle náročnosti

ZAŠLETE MI VAŠI OBJEDNÁVKU 

  

 

 

 

PÁNSKÉ BAGY

Stylový doplněk na záda si zaslouží i pánové. Skvěle se hodí na cestování, sport, do práce, do posilovny, i na procházku s dětmi. Pánské vaky vyrábím v různých stylech a provedeních o rozměru cca 42 x 49 cm. Vejde se vám tam vše od Mcbooku po svačinu. Barevnost a kombinace materiálu dle vašeho výběru. Bag je lehký a praktický, snadno se přizpůsobí každé postavě.

Bagy šiji z kvalitních a pevných látek, koženky i pravé kůže. Materiály vybírám tak, aby vak opravdu vydržel. U každého je samozřejmostí vnitřní podšívka s kapsou na zip, kam uložíte mobil i drobnosti, a poutko s karabinkou, kterou oceníte nejen na připnutí klíčů.

Ceny 900-1100 Kč dle náročnosti

ZAŠLETE MI VAŠI OBJEDNÁVKU   

 

 

ZIP BAGY

Elegantní doplněk pro ženy i muže. Skvěle se hodí na cestování, sport, do práce i na procházku s dětmi. Lehký batoh na zip, bez výztuh, s jednoduchými popruhy a horním poutkem.

Samozřejmě šitý na míru dle vašeho přání. Na přání je možné udělat přední i zadní kapsičky.

U každého je samozřejmostí vnitřní podšívka s kapsou na zip, kam uložíte mobil i drobnosti, a poutko s karabinkou, kterou oceníte nejen na připnutí klíčů. 

ZIP Bagy vyrábím v různých stylech a provedeních o rozměru cca 51x42 cm. Velikost lze na přání zmenšit. Barevnost a kombinace materiálu dle vašeho výběru. Vzhled a individuální požadavky vložte do poznámky v košíku nebo do emailu.  Vzhledem se můžeme inspirovat přímo bagy.

Ceny 1100-1200 Kč dle náročnosti

ZAŠLETE MI VAŠI OBJEDNÁVKU 

 

Zpět do obchodu