SHOPPERY A TAŠKY

SHOPPERY

Stylový a především praktický dámský doplněk, který se hodí nejen na nákupy, ale i na každodenní nošení do práce, do školy či na procházku.

Můžete si vybrat jednovzorový shopper z jednoho druhu látky nebo vícevzorový sešitý z více dekorů. Dámské shoppery vyrábím v rozměru cca 50 x 55 cm. 

Shoppery jsou elegantní jednovrstvé tašky šité z kvalitních a pevných látek, koženky i pravé kůže. Tašky jsou jednoduché, ale moderní s posuvným popruhem přes rameno, cross body  nebo jen do ruky. Vyberte si vzhled, zadejte základní  požadavky a vytvořím vám ho na míru.

Cena 550-690 Kč dle náročnosti

ZAŠLETE MI VAŠI OBJEDNÁVKU  

 

 

NÁKUPNÍ TAŠKY

Nákupní taška má rozměr 50 x 40 cm, dno hluboké 10 cm. Tašky jsou vyrobené z plátka ze 100% bavlny. Taška je doplněná o 2,5 cm široké uši z kvalitních bavlněných popruhů pro pohodlné nošení. Originální obrázek je namalovaný speciálními barvami vysoké kvality.

U produktů MOOBA jde výhradně o ruční práci a díky tomu se jedná o vždy originální výrobek. Jednotlivé výrobky se mohou mírně lišit velikostí, uvedený rozměr je přibližný.

Každá je originál a tak jako bagy, i tašku můžeme díky malbě udělat podle představ! Líbil by se spíš tématický nápis, barevná malba, jednoduchá kresba nebo oblíbené motto? K L I D N Ě ! 

Cena 400 Kč

ZAŠLETE MI VAŠI OBJEDNÁVKU  

 

Zpět do obchodu